Trasa Cicha Równia

Trasa-biegowa-Jakuszyce-Bez-Laski_03

  • Poziom trudności: Średni
  • Trasa średnio wymagająca, o trudniejszej pierwszej połowie.
  • Zobacz na sports-tracker.com

Startujemy z Polany Jakuszyckiej, kierujemy się na „Górny dukt” – droga idąca do góry na wprost przejazdu kolejowego. Od początku mamy podbieg, 1200 metrów mocno pod górkę, potem trasa się wypłaszcza. Po kolejnych 1700 metrach dojeżdżamy do skrzyżowania, gdzie skręcamy w lewo na trasę TV Polonia, zaczynamy 500-metrowy podbieg, który im bliżej końca staje się coraz bardziej stromy.

Przy kolejnym skrzyżowaniu, skręcamy w lewo i podbiegamy łagodnie pod górę do Cichej Równi. Po drodze mijamy skrzyżowanie dróg przy myśliwskiej ambonie (Drzewo lisa). Na Cichej równi skręcamy w prawo, na trasę bez nazwy, biegnącą równolegle do głównej drogi na szczycie równi. Dobiegamy do „Samolotu”, skręcamy w prawo i po krótkim 50-metrowym zjeździe skręcamy ponownie w prawo – dosyć szybki fragment więc trzeba uważać.

Biegniemy po płaskim, trasą mijającą Krogulec i po krótkim zjeździe dojeżdżamy do skrzyżowania z trasą „Elektrowni Turów”, gdzie skręcamy w prawo. Jedziemy w kierunku skrzyżowania „Pod Cichą Równią” , Początkowo mamy przyjemny zjazd, ale żeby nie było nudno czeka nas jeszcze jeden 200 metrowy podbieg. Od skrzyżowania „Pod Cichą Równią” do końca trasy mamy już tylko zjazd „Dolnym duktem” do Polany Jakuszyckiej.

info_outlineCzas przejazdu trasy zależy od umiejętności technicznych, kondycji fizycznej i panujących warunków atmosferycznych. Prosimy wziąć pod uwagę, że wskazany na naszej stronie czas pokonania trasy, to czas jakiego potrzebował nasz instruktor, stąd może on się różnić od czasu, którego Państwo potrzebują na pokonanie tej trasy.
Download file: 10.03.2016 10-11 trasa biegowa Cicha Rownia.gpx

To też cię zainteresuje

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce