Instruktor narciarski Joanna Bronisz

Joanna Bronisz

– energiczna, pogodna i zawzięta. Dlaczego zawzięta? Żeby trenować narciarstwo biegowe, wstawać wcześnie rano na intensywne treningi, dzień w dzień przez 365 dni w roku poświęcać czas i energię, i dążyć do celu – Mistrzostwa Polski, trzeba być zawziętym.

Joanna jest byłą już zawodniczką. Startowała w Pucharze Polski, Pucharze Kontynentalnym, Mistrzostwach Polski PZN, maratonach i biegach masowych, jak np. Bieg Piastów na dystansie 25 km. Teraz skupia się na przekazywaniu swoich doświadczeń innym. Swoją przygodę z narciarstwem biegowym zaczęła na… Mazowszu, gdzie przy szkole znajdował się uczniowski klub sportowy. Zakochała się w biegówkach kilkanaście lat temu i ta miłość trwa do dziś.

Swoją pasję połączyła ze studiami, zdobyła tytuł magistra na AWF, uwielbia bowiem uczyć i dzielić się swoją wiedzą. Oprócz bycia licencjonowanym trenerem biegów narciarskich PZN, ma również dyplom dietetyka sportowego.

Choć chętnie pracuje z dorosłymi, ogromną frajdę sprawia jej przekazywanie swoich doświadczeń dzieciom. Gdy zapytasz ją o zalety biegania na nartach wymieni Ci ich całą listę: „Biegówki odwdzięczą się zdrowiem, bo oddziałują pozytywnie na całe ciało. To super rekreacja dla młodych i starszych. Nie musisz być mistrzem świata, aby czerpać z nich ogromna przyjemność i radość!”

Zapraszamy na lekcje z Joanną!

Zarezerwuj szkolenie z instruktorem Joanna Bronisz

Krok 1: Data szkolenia
Krok 3: Dane kontaktowe
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na podany w formularzu adres e-mail. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt
Proszę czekać.... Wysyłam...
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce