Instruktor narciarski Joanna Bronisz

Joanna Bronisz

– energiczna, pogodna i zawzięta. Dlaczego zawzięta? Żeby trenować narciarstwo biegowe, wstawać wcześnie rano na wybieganie, dzień w dzień przez 365 dni w roku poświęcać czas i energię, i dążyć do celu – mistrzostwa Polski, trzeba być zawziętym.

Joanna jest zawodniczką. Startuje w maratonach, biegach masowych, jak Bieg Piastów na dystansie 25 km, ale marzy się jej tych kilometrów 50. Swoją przygodę z narciarstwem biegowym zaczęła od… zjazdówek. Ale to jej nie wystarczyło. Zakochała się w biegówkach i ta miłość trwa.

Swoją pasję połączyła ze studiami, zdobyła już licencjat na AWF, ale sięga teraz po magisterium, uwielbia bowiem uczyć, dzielić się swoją wiedzą. Choć chętnie pracuje z dorosłymi, ogromną frajdę sprawia jej przekazywanie swoich doświadczeń dzieciom. Gdy zapytasz ją o zalety biegania na nartach wymieni Ci ich całą listę: „Biegówki odwdzięczą się zdrowiem, bo oddziałują pozytywnie na całe ciało. To super rekreacja, można się na nich dostać w wiele miejsc, można spędzać czas razem z przyjaciółmi. Nie są też aż tak męczące, nie trzeba na nich koniecznie biegać, można spacerować, rozmawiać, cieszyć się wolnym czasem”. Zapraszamy na lekcje z Joanną!

Zarezerwuj szkolenie z instruktorem Joanna Bronisz

Krok 1: Data szkolenia
Krok 3: Dane kontaktowe
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na podany w formularzu adres e-mail. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt
Proszę czekać.... Wysyłam...

Osiągnięcia w ramach Festiwali Bieg Piastów 2019:

  • 2 miejsce na 15 km w Memoriale Stanisława Michonia

Osiągnięcia w ramach Festiwalu Bieg Piastów 2018:

  • 2 miejsce w kategorii Kobiety Open w Rodzinnej Dziesiątki na 10km stylem klasycznym,
  • 2 miejsce na 7 km stylem klasycznym.
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce