Trasa Bez łaski

Trasa-biegowa-Jakuszyce-Bez-Laski_06

  • Poziom trudności: Wymagający
  • Trasa krótka, bo tylko 10 km, ale wymagająca.
  • Zobacz na sports-tracker.com

Krótka, bo tylko 10 km, ale wymagająca trasa. Po drodze czeka nas sporo zakrętów, zjazdów i podbiegów. Ruszamy z polany obok wypożyczalni Fischer, kierując się w prawo, w kierunku Polany Maliszewskiego.

Na początku trasy mamy do pokonania dosyć szybki zjazd, na Polanie Maliszewskiego trasa prowadzi nas w lewo na mostek i dalej wzdłuż strumienia. Jedziemy cały czas główną trasą, aż dojedziemy do torów kolejowych, gdzie musimy zdjąć narty i je przekroczyć. Za torami skręcamy w lewo, trasa zaczyna się wspinać i czeka na około 400-metrowy podbieg, po którym zaczyna się zjazd z kilkoma zakrętami.

Dojeżdżając do trasy „Bez łaski” skręcamy ostro w prawo. Początkowo jest płasko i łagodnie pod górę, trasa coraz mocniej się wznosi żeby na ostatnich 300 metrach dać nam w kość. Dochodzimy do trasy, do kopalni Stanisław, gdzie skręcamy w lewo i po 150 metrach docieramy do „Dolnego duktu”. Teraz pozostaje nam powrót „Dolnym duktem” do Polany, ten fragment pozwoli nam odpocząć po podbiegach 🙂

info_outlineCzas przejazdu trasy zależy od umiejętności technicznych, kondycji fizycznej i panujących warunków atmosferycznych. Prosimy wziąć pod uwagę, że wskazany na naszej stronie czas pokonania trasy, to czas jakiego potrzebował nasz instruktor, stąd może on się różnić od czasu, którego Państwo potrzebują na pokonanie tej trasy.
Download file: 18.03.2016 12-27 Trasa Bez Laski.gpx

To też cię zainteresuje

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce