Trasa nart biegowych w Jakuszycach – Kopalnia Stanisław (Najwyżej położona kopalnia kwarcu w Europie)

Narciarska trasa biegowa Jakuszyce Kopalnia Stanisław

  • Poziom trudności: Średni
  • Trasa o średnim poziomie trudności, dla osób regularnie biegających i wytrwałych piechurów.
  • Zobacz na sports-tracker.com

Starujemy z Polany Jakuszyckiej, dojeżdżamy do Dolnego Duktu, którym kierujemy się do Rozdroża Pod Cichą Równią. Na Rozdrożu skręcamy w prawo i zaczynamy dosyć wymagający podbieg pod Kopalnię Stanisław. Przy pięknej pogodzie nasz wysiłek będzie wynagrodzony cudownym widokiem na Karkonosze.

Do Rozdroża Pod Cichą Równią wracamy trasą, którą podbiegaliśmy, tym razem mamy przyjemny zjazd. Na Rozdrożu kierujemy się prosto i po krótkim podbiegu skręcamy w lewo na Górny Dukt.

Początkowo trasa wiedzie trawersem i jest prawie płaska ale na ostatnich 1300 metrach czeka nas szybki i dosyć stromy zjazd do mety naszego treningu.

info_outlineCzas przejazdu trasy zależy od umiejętności technicznych, kondycji fizycznej i panujących warunków atmosferycznych. Prosimy wziąć pod uwagę, że wskazany na naszej stronie czas pokonania trasy, to czas jakiego potrzebował nasz instruktor, stąd może on się różnić od czasu, którego Państwo potrzebują na pokonanie tej trasy.

Download file: trasa-nart-biegowych-Jakuszyce-Kopalnia-Stanislaw.gpx

To też cię zainteresuje

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce