Trasa nart biegowych w Jakuszycach – Jelenia Łąka

Trasa-nart-biegowych-Jakuszyce-Jelenia-Laka05

  • Poziom trudności: Średni
  • Trasa o średnim poziome, wymagająca lekkiego wysiłku i umiejętności technicznych na zjazdach.
  • Zobacz na sports-tracker.com

Starujemy z Polany Jakuszyckiej, dojeżdżamy do Dolnego Duktu, którym kierujemy się do Rozdroża Pod Cichą Równią. Dolny Dukt wymaga lekkiego wysiłku, praktycznie cały czas podchodzimy łagodnie pod górę. Po dojściu do Rozdroża pod Cichą Równią kierujemy się prosto łagodnie podchodząc pod niewielkie wzniesienie.

Po przejściu około 500 metrów skręcamy w lewo, gdzie zaczyna się zjazd do Jeleniej Łąki z kilkoma dosyć ostrymi zakrętami, na których musimy uważać. Z Jeleniej Łąki kierujemy się w lewo, w kierunku do Górnego Duktu.

Na początku czeka nas dosyć ostre, 100-metrowe podejście. Po dojściu do wypłaszczenia kierujemy się w lewo, gdzie po 300 metrach czeka nas kolejne ostre podejście, tym razem 200-metrowe. Na szczycie skręcamy w prawo, kierując się do Górnego Duktu. Początkowo trasa wiedzie trawersem i jest prawie płaska, ale na ostatnich 1300 metrach czeka nas szybki i dosyć stromy zjazd do mety naszego treningu.

info_outlineCzas przejazdu trasy zależy od umiejętności technicznych, kondycji fizycznej i panujących warunków atmosferycznych. Prosimy wziąć pod uwagę, że wskazany na naszej stronie czas pokonania trasy, to czas jakiego potrzebował nasz instruktor, stąd może on się różnić od czasu który Państwo potrzebują na pokonanie tej trasy.
Download file: jakuszyce-biegowki-trasa-jelenia-laka.gpx

To też cię zainteresuje

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce