Buty dostępne w Centrum Testowym

sendrezerwacja sprzętu w centrum testowym
Wybierz kolekcję:

Buty biegowe Fischer s10017 carbonlite skate

Buty RCS Carbonlite Skate

Buty Carbonlite Skate prezentują najlepsze technologie podczas zawodów. Najważniejsze elementy buta, dzięki którym nie trzeba martwić się o wydajność oraz wygodę to: Termoformowalne rejony pięty, oddychająca membrana Triple-F, dodatkowa klamra na śródstopiu.

znajdź w sklepie

Buty biegowe Fischer s10517 carbonlite classic

Buty Carbonlite Classic

Są to niezwykle lekkie buty ze znakiem jakości Race Code. Model ten będąc topowym wyborem do stylu klasycznego Fischer Race, wyróżnia się technologiami rodem z Pucharu Świata. Specjalna, oddychająca membrana Triple-F zapewnia ciepło oraz brak wilgoci.

znajdź w sklepie

Buty biegowe Fischer s15217 rcs skate

Buty RCS Skate

Znakomity model do stylu łyżwowego z grupy Race. Zapewnia maksymalną skuteczność przy przenoszeniu siły dzięki dopasowaniu do stopy oraz unikalnemu usztywnieniu stawu skokowego. Dodatkowo ciepło oraz suchość zapewnia Membrana Triple-F

znajdź w sklepie

Buty biegowe Fischer s16817 rcs classic

Buty RCS Classic

Sprawdzone w swojej skuteczności i wydajności rozwiązania znalazły miejsce w butach RCS Classic. Technologie sprawdzone w każdych warunkach i zapewniające komfort biegania oraz spełnienie oczekiwań używających ich zawodników.

znajdź w sklepie

Buty biegowe Fischer s15417 rc5 skate

Buty RC5 Skate

RC5 Skate to bardzo wygodny model w którym wykorzystano technologie zmniejszające wagę buta. Jest to model polecany dla wymagających zawodników. Utrzymanie suchych i ciepłych stóp zapewnia membrana Triple-F. Antybakteryjna wkładka NXT niweluje powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

znajdź w sklepie

Buty biegowe Fischer s17017 rc5 classic

Buty RC5 Classic

Buty wyróżniają się wysokim komfortem. Zapewnia to membrana Triple-F, system sznurowania Fischer Speed Lock oraz termoformowalne okolice pięty. Wspomnieć również należy o ponadprzeciętnym przenoszeniu sił, za go z pewnością buty docenią miłośnicy biegów w stylu klasycznym.

znajdź w sklepie

Buty biegowe Fischer s18117 rc classic ws

Buty RC Classic WS

Dzięki przetestowanej technologii Ladies Fit Concept i termoformowalnego materiału zastosowanego w okolicach stawu skokowego uzyskano wysoki poziom komfortu.
Model ten stanowi przewagę nad konkurencją również dzięki unikalnej technologii Fischer Speed Lock System.

znajdź w sklepie

Buty Speedmax Skate

Buty Speedmax to przede wszystkim świetne połączenie ultralekkiej wagi buta i karbonowego wykończenia – Carbon Cuff i Chassis. Cechy te, powodują, że w ,,nasze ręce” trafia naprawdę profesjonalny sprzęt z wysokiej półki, który stosowany jest przez sportowców w takich imprezach jak – Puchar Świata.

znajdź w sklepie

Buty RC Classic My Style

RC Classic My Style to buty o wysokim poziomie komfortu uzyskanym poprzez zastosowanie termoformowalnego materiału w okolicach stawu skokowego oraz technologii Ladies Fit Concept. A przewagę tego modelu nad konkurencją daje użycie systemu – Fischer Speed Lock System

znajdź w sklepie

Buty RC7 Classic

RC7 Classic to model obuwia gwarantujący przede wszystkim wydajność i sprawdzone rozwiązania. Zastosowane zostały tu technologie, które sprawdzą się w każdych warunkach i stanowić będą o komforcie biegania i spełnianiu oczekiwań użytkowników.

znajdź w sklepie

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce