Instruktor narciarski PZN Patryk Łukowicz

Patryk Łukowicz

– jest jednym z najmłodszych licencjonowanych instruktorów narciarstwa biegowego PZN w ekipie Fischer Jakuszyce. Przygodę z narciarstwem zaczął kilkanaście lat temu. Podczas wyjazdu z ojcem do Czech postanowili obaj spróbować pojeździć, zwłaszcza, że jego tata jeździł na biegówkach od dziecka. Od amatorskiej jazdy przeszedł do startów w zawodach. Biegówki stały się jego pasją.

Certyfikat ze szkolenia w Austrii w 2017r.

Patryk lubi pracować z ludźmi, dzielić się swoją wiedzą i pasją, pomagać osiągnąć cele. Każdy jest inny i każdy idzie własną ścieżką nauki. Patryk doskonale to rozumie, skutecznie uczy już od 2013 roku. Jak sam mówi: „Są ludzie, którym nauka zajmuje godzinę, a są tacy którzy potrzebują tych godzin 10”. Patryk uczy jednak nie tylko początkujących adeptów narciarstwa biegowego, ale także tych bardziej zaawansowanych. Wtedy ocenia technikę i pracuje nad błędami. Czasem nagrywa jazdę, żeby kursant mógł zobaczyć, co jest do poprawy i zyskać dzięki temu większą świadomość własnego ruchu. Zwraca także uwagę na odczucia: „Jeśli po jeździe bolą ręce to źle. Przy prawidłowej technice ręce są odciążane, bardziej pracuje korpus, mięśnie grzbietu. Powinny boleć brzuch i plecy.” dodaje ze śmiechem.

Poza narciarstwem Patryka fascynują góry (chce być jeszcze dodatkowo przewodnikiem sudeckim) i wszelka aktywność z nimi związana: jazda na rowerze górskim, bieganie i wspinaczka. Dzięki temu, że studiował na kierunku filologia germańska może prowadzić lekcje także w języku angielskim i niemieckim. W 2015 roku ukończył również kurs szkoleniowy TOKO we Wrocławiu. Zapraszamy na zajęcia do Patryka!

Zarezerwuj szkolenie z instruktorem Patryk Łukowicz

Krok 1: Data szkolenia
Krok 3: Dane kontaktowe
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na podany w formularzu adres e-mail. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt
Proszę czekać.... Wysyłam...
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce