Instruktor narciarski PZN Piotr Łukowicz
Instruktor narciarski PZN Piotr Łukowicz

Instruktor narciarski PZN Piotr Łukowicz


Witam Cie mój uczniu, jestem instruktorem narciarstwa biegowego z wieloletnim doświadczeniem. W swoim fachu, przepracowałem już bardzo owocny okres z młodzieżą oraz dorosłymi.
Moim zadaniem będzie, nauczyć Cię: biegać, spacerować, zjeżdżać na nartach biegowych. Możesz być pewny, że podejdę do Ciebie i twoich marzeń związanych z nartami biegowymi w pełni profesjonalnie, tak byś i ty pokochał jazdę na śniegu.
Ponadto, moje szkolenia prowadzone są indywidualne oraz grupowo w których uczymy się biegania na nartach od samych podstaw, poprzez doskonalenie swoich technik biegowych w późniejszych etapach.

Piotr jest nie tylko profesjonalnym instruktorem narciarstwa biegowego, ale również zawodowym fotografem. Dzięki jego umiejętnościom i zaangażowaniu tak często oglądają Państwo zdjęcia Jakuszyckich tras na naszym profilu Facebook.

Na koniec pochwalę się, także certyfikatami:

Certyfikat narciarski trenera narciarstwa biegowego
Certyfikat Fischer Racing Center
Doradca Serwisowy Nordic od firmy TOKO
Doradca Serwisowy Nordic od firmy TOKO
Certyfikat ze szkolenia w Austrii w 2017r.
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce