Instruktor narciarski PZN Piotr Łukowicz

Piotr Łukowicz

– pochodzi z Janowic Wielkich, gdzie już w szkole podstawowej w ramach zajęć wychowania fizycznego zaczął jeździć na nartach. Jednak początkowo bardziej zainteresowało go narciarstwo zjazdowe. Do biegówek wrócił będąc już dorosłym człowiekiem – podobno trzeba do nich dojrzeć – i tak zostało do dziś.

Jest pełnoprawnym instruktorem PZN. Z powodzeniem szkoli zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Według niego narciarstwo biegowe ma bardzo wiele do zaoferowania. Przede wszystkim jest to jedna z niewielu dyscyplin, która rozwija ciało w harmonijny sposób, w oparciu o naturalne płaszczyzny i kąty. „Biegówki są zdrowe. Poza pływaniem i wioślarstwem jest to jedyny długodystansowy sport, gdzie pracuje całe ciało. Są znacznie zdrowsze niż bieganie, ponieważ wstrząs związany z lądowaniem podczas biegania, w biegówkach zastępuje poślizg. Poza tym to my decydujemy, jak wygląda aktywność na nartach biegowych – można spacerować, a można biegać.” mówi.

Zarezerwuj szkolenie z instruktorem Piotr Łukowicz

Krok 1: Data szkolenia
Krok 3: Dane kontaktowe
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na podany w formularzu adres e-mail. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt
Proszę czekać.... Wysyłam...

Zdobyte certyfikaty:

Certyfikat narciarski trenera narciarstwa biegowego
Certyfikat Fischer Racing Center
Doradca Serwisowy Nordic od firmy TOKO
Doradca Serwisowy Nordic od firmy TOKO
Certyfikat ze szkolenia w Austrii w 2017r.

Uczy chętnie i chętnie dzieli się wiedzą. Widać, że biegówki to jego pasja. Jak się okazuje nie tylko to. Piotr trenował przez 7 lat aikido, jeździ na rowerze górskim, po górach także biega. Przebiegł jeden maraton (po płaskim terenie), ale nie chce więcej. Woli „szybko przebiec dychę”. Audiofil, miłośnik jazzu, a żeby tego było mało… fotograf i wędkarz. Zapraszamy na lekcje do Piotra!

Piotr jest nie tylko profesjonalnym instruktorem narciarstwa biegowego, ale również zawodowym fotografem. Dzięki jego umiejętnościom i zaangażowaniu tak często oglądają Państwo zdjęcia Jakuszyckich tras na naszym profilu Facebook.
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce