Arkadiusz Posiadała

Moja przygoda z biegami narciarskimi zaczęła się w wieku sześciu lat. Obecnie z sukcesami reprezentuję Polskę i klub UKS Rawa Siedlce na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej.

Jestem instruktorem narciarstwa biegowego i treningu siłowego. Swoją wiedzę zdobywam i pogłębiam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach. Teksty mojego autorstwa znaleźć można na największym portalu o biegach narciarskich w Polsce – skipol.pl.

W swoim dorobku osiągnięć sportowych mam pięć medali Mistrzostw Polski w biegach narciarskich i sześć kolejnych w krajowych mistrzostwach na nartorolkach oraz wiele zwycięstw i miejsc na podium w zawodach Pucharu Polski.
Jestem aktualnym Mistrzem Polski Seniorów w sztafecie 4 x 7,5 km. W 2018 roku wygrałem również Bieg Piastów na dystansie 7 km.

Nauka biegania na nartach to dla mnie wielka pasja. Realizuję się w pracy instruktora, w przyszłości chciałbym również spróbować swoich sił jako trener. Wybieracie się na biegówki po raz pierwszy? A może biegaliście już, ale chcecie poprawić technikę? Zapraszam serdecznie!

Osiągnięcia w ramach Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Wiśle 9-10.03.2019

  • Sprint C – 8 miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów i 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców
  • 15F – 12 miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów i 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce