Martyna Plucińska

Instruktorka narciarska Martyna Plucińska

Pasja do biegówek zaraził ja tato i to właśnie pod Jego okiem stawiała pierwsze kroki na śniegu mając zaledwie 4 lata. Martyna to była zawodniczka klubu MKS Karkonosze  oraz aktualnie amatorka narciarskich biegów długodystansowych.  Co roku aktywnie uczestniczy w Biegu Piastów na koronnym dystansie 50 km klasykiem oraz innych imprezach organizowanych na Polanie Jakuszyckiej.

Praca na biegówkach sprawia Martynie ogromna radość. Chętnie dzieli się zdobytym przez lata doświadczeniem oraz zawsze stara się dostosować zajęcia do oczekiwań swoich kursantów. W swoich szkoleniach duży nacisk kładzie na kontakt interpersonalny, ponieważ wierzy, że nauka to czysta przyjemność i tylko w dobrej atmosferze można osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Poza bieganiem na nartach Martyna jest certyfikowaną nauczycielką języka angielskiego oraz pasjonatką gór. W górach czuje się jak w domu, przez co każdą wolną chwilę poświęca na piesze wędrówki. 

Martyna pracuje również z dziećmi, prowadząc zajęcia FischerKids.

Zarezerwuj szkolenie z instruktorem Martyna Plucińska

Krok 1: Data szkolenia
Krok 3: Dane kontaktowe
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na podany w formularzu adres e-mail. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt
Proszę czekać.... Wysyłam...
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce