Damian Marcinkowski – instruktor PZN

Damian Marcinkowski jest licencjonowanym instruktorem narciarstwa biegowego Polskiego Związku Narciarskiego. Zaraża pozytywną energią i miłością do narciarstwa biegowego.


Pierwsze kroki na nartach stawiał już w wieku 5 lat. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał rozpoczynając treningi w biathlonowym klubie sportowym MKS Karkonosze. Jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie.

Przez dziesięć lat czynnie startował w zawodach, obecnie trenuje z przyjemnością dla siebie. Jest aktualnym mistrzem Polski amatorów w biathlonie.

Damian prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno indywidualne jak i grupowe, stylem klasycznym i oczywiście jego ulubionym łyżwowym 🙂 Jest mieszkańcem Szklarskiej Poręby, ale Polana Jakuszycka to jego drugi dom, bowiem każdy wolny czas poświęca na treningi narciarskie.

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce