Jesteśmy profesjonalistami, którzy lubią to co robią. Nasi instruktorzy to dyplomowanymi absolwenci narciarstwa, posiadający certyfikaty – Fischer Nordic Center i PZN. Nasza wiedza na temat sprzętu poparta jest praktyką zawodniczą – dzięki temu doskonale potrafimy dobrać sprzęt do indywidualnych potrzeb.

Ponadto zajmujemy się organizacją imprez masowych. Dlatego nasza wypożyczalnia nart biegowych Fischer Jakuszyce, serdecznie zaprasza Państwa w Góry Izerskie w mało znany i dziewiczy kącik Polski. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie – zabytki, które warto zobaczyć, hotele oraz pensjonaty, i oczywiście piękne krajobrazy wraz ze szlakami, których nie sposób zapomnieć.

Zimą z kolei Jakuszyce stają się prawdziwą stolica narciarstwa biegowego a Stowarzyszenie Bieg Piastów każdej zimy przygotowuje kilkadziesiąt kilometrów świetnie przygotowanych tras biegowych, z których korzystają zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.

Nasz Team

Obsługa Klienta

W 2017 zespół FischerJakuszyce po raz kolejny złożył wizytę w fabryce Fischera w Austrii, aby zdobyć sporą dawkę wiedzy. Ponownie do fabryki wybraliśmy się w roku 2019. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportarzy z obu wyjazdów.

Każdy biegacz narciarski może zrobić sobie przystanek w dwóch schroniskach – Schronisku Orle i Chatce Górzystów. W naszej firmie bazujemy na sprzęcie zimowym marki Fischer. Dlaczego? Fischer jest niezaprzeczalnym liderem w zawodowym świecie narciarstwa biegowego, biathlonu i kombinacji norweskiej: W sezonie 2014/15 zawodnicy Fischer Racing Team zdobyli aż 6 z 7 dużych oraz 10 z 13 małych Kryształowych Kul za zwycięstwa w poszczególnych klasyfikacjach Pucharu Świata.

Ponadto na Olimpiadzie w Sochi zawodnicy używający sprzętu Fischer’a zdobyli 103 medale z łącznej liczby 159 możliwych do zdobycia ( biegi narciarskie, biathlon, kombinacja norweska, skoki narciarskie). Niektórzy z zawodników korzystający ze sprzętu firmy Fischer: Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch, Therese Johaug, Marit Bjorgen, Martin Johnsrud Sundby, Kikkan Randall, Ola Vigen Hattestad, Dario Cologna, Tora Berger, Kaisa Makarainen, Darya Domarcheva, Gabriela Soukalova, Johannes Thingnes Boe, Eric Frenzel i wielu innych. Doświadczenia firmy Fischer w sporcie wyczynowym mają pełne przełożenie na jakość sprzętu przeznaczonego dla amatorów i osób ze sportowymi ambicjami – dla tych ostatnich jest polecany sprzęt z oznaczeniem RACE CODE.

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce