Kamil Ptasiński

– z wykształcenia jest … dziennikarzem, a z zamiłowania fotografem. Poza narciarstwem pasjonuje go slackline i jazda na rowerze górskim. Od dzieciństwa eksploruje szlaki w okolicy Jakuszyc, dzięki czemu jest skarbnicą wiedzy o tych terenach i może doradzać, który szlak dla kogo będzie najodpowiedniejszy. Swoją przygodę z nartami zaczynał od zjazdówek, ale potem jego zainteresowanie wzbudziły narty biegowe i tak jest do dziś. Uczy, ale przede wszystkim doradza w kwestii nart.

Jeśli myślisz, że to czego używają narciarze biegowi to tylko dwie deski, to on bardzo szybko wyprowadzi Cię z błędu. Narty to nie tylko sam sprzęt – także jego serwis, dobór smarów i smarowanie, również konserwacja. Kamil twierdzi, że dobieranie nart jest sztuką. Należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy: umiejętności narciarskie oraz aktualne warunki na trasie. Inne narty sprawdzą się na mokrym śniegu, inne na świeżym, a jeszcze inne na zmrożonym. Podobnie jest w przypadku osób początkujących, średnio zaawansowanych lub zaawansowanych. Każda z tych osób ma zupełnie inne potrzeby. „Zastosuję analogię do nauki jazdy samochodem. Jeśli damy sportowy model samochodu osobie początkującej, to najprawdopodobniej zrobi sobie krzywdę. Tak samo jest z nartami”. W teamie Fischer Jakuszyce Kamil odpowiada za obsługę klienta. Pomoże Ci zatem szybko i trafnie dobrać sprzęt tak, żeby jazda była prawdziwą przyjemnością.

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce