Piotr Tarasewicz

Piotr Tarasewicz – pochodzi z Głogowa, na co dzień pracuje w korporacji, a popołudniami dzieli się swoją drugą (po biegówkach), pasją pracując na basenie, jako trener pływania. Jednak, gdy przychodzi zima każdy weekend spędza w Jakuszycach, szkoląc zarówno dzieci, jaki i dorosłych.

Piotr ma wiele umiejętności i chętnie się nimi dzieli, dlatego jest nie tylko instruktorem narciarskim PZN, ale również trenerem piłki ręcznej, pływania, trenerem personalnym oraz instruktorem nordic walking.

Piotr zawsze powtarza, że „żeby zostać zwycięzcą, należy doskonale nauczyć się przegrywać”. Jest urodzonym optymistą i nie ma siły, żeby podczas zajęć w jego towarzystwie nie uwierzyć w swoje możliwości – to zawsze jest wielka dawka energii, profesjonalizmu i humoru. W czasie treningu nasz instruktor duży nacisk stawia na technikę jazdy, którą sam nieustannie doskonali uprawiając intensywnie biegówki, nartorolki, a także pływanie.

Największą frajdą są dla niego uśmiechnięte twarze podopiecznych, gdy widać na nich satysfakcję i dumę z wykonanej pracy. Piotr sam do wszystkiego doszedł ciężkim treningiem i uporem, tym bardziej ceni więc właśnie takie momenty.

Jest nietuzinkowym człowiekiem, byłym piłkarzem ręcznym, kolarzem amatorem, pasjonatem wspinaczki wysokogórskiej, uzależnionym od sportu miłośnikiem wysiłku. Aż trudno uwierzyć, ale jest również himalaistą, medalistą mistrzostw Polski w piłce ręcznej, mistrzem świata w nordic walking, zdobywcą Pucharu Polski w nordic walking na dystansie maratońskim i – tu wisienka na torcie – kolekcjonerem czarnych płyt uwielbiającym muzykę.

Zapraszamy na lekcje do Piotra.

Zarezerwuj szkolenie z instruktorem Piotr Tarasewicz

Krok 1: Data szkolenia
Krok 3: Dane kontaktowe
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na podany w formularzu adres e-mail. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt
Proszę czekać.... Wysyłam...
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce