Natalia Traczyk

Instruktorka narciarska Natalia Traczyk

– na nartach biega od szkoły podstawowej, a konkretnie od 9 roku życia. Początkowe zaciekawienie szybko przerodziło się w pasję, której dalej towarzyszyła ciężka praca.

Pierwsze swoje kroki w świecie sportowej rywalizacji Natalia stawiała w klubie MKS Karkonosze, później będąc w liceum Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu reprezentowała barwy klubu KS Śnieżka Karpacz. Zawodowo trenowała narciarstwo biegowe i do roku 2016 była licencjonowaną zawodniczką z licznymi osiągnięciami.

Pomimo tego, że zakończyła już karierę zawodniczki, nadal nie traci kontaktu z tym sportem. Wciąż poszerza też swoją wiedzę studiując fizjoterapię.

Jej ogromna wiedza i chęć dzielenia się nią sprawia, że w FisherJakuszyce Natalia w każdej wolnej chwili pomaga innym zarówno stawiać pierwsze kroki na biegówkach, jak i doskonalić technikę i co najważniejsze zaraża swoją pasją do narciarstwa biegowego. Natalia wspiera zatem FisherJakuszyce w codziennej obsłudze klienta, co oznacza, że doradzi Ci przy doborze sprzętu oraz odpowiada za szkolenia dorosłych, jednak szczególny nacisk kładzie na pracę z najmłodszymi narciarzami w ramach szkoleń FischerKids.

Zarezerwuj szkolenie z instruktorem Natalia Traczyk

Krok 1: Data szkolenia
Krok 3: Dane kontaktowe
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają państwo potwierdzenie z numerem rezerwacji na podany w formularzu adres e-mail. W razie braku potwierdzenia prosimy o niezwłoczny kontakt
Proszę czekać.... Wysyłam...
Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce