Natalia Traczyk
Swoją przygodę z biegówkami rozpoczęła już w podstawówce, na nartach biega od 9 roku życia.

Zawodowo trenowała narciarstwo biegowe i do roku 2016 była licencjonowaną zawodniczka z licznymi osiągnięciami. Pierwsze swoje kroki w świecie sportowej rywalizacji stawiała w klubie MKS Karkonosze, później będąc w liceum Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu reprezentowała barwy klub KS Śnieżka Karpacz.

Po zakończeniu kariery zawodniczej, nadal nie traci kontaktu ze sportem. Jest studentką fizjoterapii, gdzie chce nadal rozwijać swoją wiedzę.

W każdej wolnej chwili w FischerJakuszyce pomaga innym stawiać pierwsze kroki na biegówkach, doskonalić technikę i co najważniejsze dzieli się swoją pasją do narciarstwa biegowego.

Natalia będzie nas wspierać w codziennej obsłudze klienta, doradzać przy doborze sprzętu oraz odpowiadać za szkolenia dorosłych, jednak ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych w ramach szkoleń FischerKids.

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce