Trasa Zimowa

  • Poziom trudności: Wymagający
  • Wymagająca trasa, z długim i wymagającym podbiegiem.
  • Zobacz na sports-tracker.com

Ruszamy z polany obok wypożyczalni Fischer, kierując się w prawo, w kierunku Polany Maliszewskiego. Na początku trasy mamy do pokonania dosyć szybki zjazd, na Polanie Maliszewskiego trasa prowadzi nas w lewo na mostek i dalej wzdłuż strumienia. Jedziemy cały czas główną trasą, aż dojedziemy do torów kolejowych, gdzie musimy zdjąć narty i je przekroczyć.

Za torami kierujemy się prosto, zaczyna się długi, 2 kilometrowy i wymagający podbieg „trasą „PKO Zimowa”. Na szczycie docieramy do trasy „Dzielne klapki” gdzie na skrzyżowaniu skręcamy w lewo. Dalsza część trasy to początkowo odcinek płaski, który po kilkuset metrach zaczyna się wznosić, zmieniając się w „wisienkę na torcie” – 200 metrową stromiznę.

Na szczycie skręcamy w lewo i po 300 metrach docieramy do kopalni Stanisław, gdzie kończy się ciężka praca a zaczynają zjazdy 🙂 Teraz jedziemy 2 kilometry w dół do skrzyżowania „Pod Cichą Równią”, gdzie skręcamy w lewo na „Dolny dukt”. Teraz pozostaje nam powrót „Dolnym duktem” do Polany.

info_outlineCzas przejazdu trasy zależy od umiejętności technicznych, kondycji fizycznej i panujących warunków atmosferycznych. Prosimy wziąć pod uwagę, że wskazany na naszej stronie czas pokonania trasy, to czas jakiego potrzebował nasz instruktor, stąd może on się różnić od czasu, którego Państwo potrzebują na pokonanie tej trasy.
Download file: 18.03.2016 10-36 Trasa Jakuszyce Zimowa.gpx

To też cię zainteresuje

Wszelkie prawa do zamieszczonych tutaj treści są zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania ich pod jakąkolwiek postacią w całości lub w częściach bez pisemnej zgody FischerJakuszyce